KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ’16

kisisel-gelisim-zirvesi

ETKİNLİK AKIŞI

1.OTURUM: (11.00-12.00)
Tuğsel Akyol ile “ KUŞAKLAR ARASI İLETİŞİM ve BİRLİKTE ÇALIŞMA SANATI”
Nesiller değiştikçe iş yerindeki eski kurallar yıkılıyor. Yeni nesil: “ Yöneticiler beni anlamıyor, fikirlerime önem vermiyor” diye yakınırken yöneticiler de yeni neslin tembel olduğunu düşünüyor. İş hayatına atıldığımızda bu problemlerin üstesinden nasıl gelebileceğimizi, yöneticilerle aramızdaki çatışmayı nasıl lehimize çevirebileceğimizi “Kırmızı Merdiven Eğitim ve Danışmanlık Şirketi” kurucusu Kişisel Gelişim Eğitimcisi Tuğsel Akyol’dan dinleyeceğiz.
Web: http://kirmizimerdiven.com.tr/index.php/egitimci-ve-dan-smanlar/tugsel-akyol
Twitter: tugselakyol

2. OTURUM: (12.15-13.15)
Melih Arat ile “ SIRADIŞI MOTİVASYON”
Bir şeyi yapmayı çok istiyoruz ancak yapmıyoruz. Acaba başaramamaktan mı korkuyoruz yoksa gerçekten yeteri kadar istemiyor muyuz?
Bizi arzu ve isteklerimize ulaştıran motivasyonu nasıl yönetebiliriz, motive olabilmek için neler yapıyoruz ya da neleri gözden kaçırdığımız için motivasyonumuz stabil kalmıyor?
Dünyanın pek çok yerinde İngilizce eğitimler veren, Türkiye’nin önde gelen gazete ve dergilerine makale ve köşe yazısı yazan, Yaşam Becerileri isimli kitabının yanı sıra 11 kitaba imza atan Melih Arat ‘ Sıradışı Motivasyon’ konusuyla bizlerle olacak…
Twitter: meliharat
Web: http://www.meliharat.com/

3. OTURUM: (13.30-14.30)

Sevinç Satıroğlu ile “ ETKİLİ KONUŞMA- BEDEN DİLİ – İMAJ”
Okul hayatımızda yapmamız gereken bitmek bilmeyen sunumlar dizisi hepimizi zaman zaman strese sokmuştur. Neyi nasıl anlatacağımızı istediğimiz kadar planlayalım bir şeylerin hep ters gittiğini düşünür ve strese kapılırız, konuşurken elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı bilemeyiz ve hayalimizdeki sunumla gerçekleştirdiğimiz sunum arasında uçurum olur… İşte bu noktada kariyerinde muhabirlik, haber spikerliği gibi hitap gücünün yüksek olmasını gerektirecek mesleklerde tecrübe edinmiş Sevin Satıroğlu tecrübelerini bize aktarmaya geliyor!
Twitter: sevincsatiroglu
Web : http://sevincsatiroglu.com/

Recent Posts
İletişim

Merak ettiklerinizi bize sorun. En kısa zamanda size dönüş yapacağız.