Hadi Araştıralım

Blog

Nostalji Günleri

Nostalji Günleri

Kültür Kulübü etkinliklerle dolu geçirdiği bir yılın sonunda kapanışını Nostalji Günleri ile yapıyor. 90’lar ve 2000’lere damgasını vurmuş ünlülerin ağırlanacağı etkinliğimizde geçmişe dönmek için sergi alanımıza uğramayı unutmayın!   Etkinlik eventi için tıklayınız!

KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ’16

KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ’16

ETKİNLİK AKIŞI 1.OTURUM: (11.00-12.00) Tuğsel Akyol ile “ KUŞAKLAR ARASI İLETİŞİM ve BİRLİKTE ÇALIŞMA SANATI” Nesiller değiştikçe iş yerindeki eski kurallar yıkılıyor. Yeni nesil: “ Yöneticiler beni anlamıyor, fikirlerime önem vermiyor” diye yakınırken yöneticiler de yeni neslin tembel olduğunu düşünüyor. İş hayatına atıldığımızda bu problemlerin üstesinden nasıl gelebileceğimizi, yöneticilerle aramızdaki çatışmayı nasıl lehimize çevirebileceğimizi “Kırmızı […]

KİŞİSEL GELİŞİM GÜNLERİ’16

KİŞİSEL GELİŞİM GÜNLERİ’16

  21 Mart Pazartesi Günü Kişisel Gelişim Uzmanı Demet Ulus, öğrenim hayatımızda ve mesleki hayatımızda sürekli karşılaşacağımız sunumlarda, neler yapmamız ve nelerden kaçınmamız gerektiğine değinecek. İyi bir konuşmacı olmak için varolan eksikliklerimizin farkına varıp geliştirmek için neler yapmamız gerektiğini konuşacağız. 22 Mart Salı günü TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Abdulsamet Temel, bir fikirden yola çıkarak […]

AYLİN ASLIM SÖYLEŞİSİ

AYLİN ASLIM SÖYLEŞİSİ

Müzisyen, şarkıcı. Farklı soundları kullanmasındaki başarısı, elektronik müziği geniş kitlelere sevdirmesi nedeniyle Türkiye’nin en popüler alternatif müzisyenlerinden. Sayısız soundtrack albümde kendi şarkılarıyla yer almış, sesini Gelgit isimli albümündeki Senin Gibi ve Zor Günler adlı iki şarkısıyla duyurmuş Aylin Aslım, 19 Nisan, saat 14:30’da İşletme Fakültesi Tekel Salonu’nda bizlerle!

Ceyhun Yılmaz Söyleşisi

24 Kasım 2015 tarihinde Ceyhun Yılmaz ile "Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz ? " başlığı ile yaptığımız söyleşiyi gerçekletirdik. Bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. Yapacağımız kültür-sanat adı altında tüm etkinliklere hepinizi bekliyoruz. Tüm etkinliklerimizi görebilmek için tıklayınız.  
26-27 Aralık Söyleşi Günleri

26-27 Aralık Söyleşi Günleri

Kültür Kulübü sevilen isimleri ağırlamaya devam ediyor! Kulübümüz 26-27 Aralık Söyleşi Günleri adı altında,  birbirinden güzel isimleri İşletme Fakültesi oditoryumunda bizler için casino misafir etti. Bu organizasyonumuzda Penguen dergisinin başarılı karikatüristi ünlü mizahci Erdil Yaşaroğlu, ünlü gazeteci-yazar Banu Avar ve Twitter fenomenleri @taci_kalkavan @Argostroloji @otekidunyali bizimleydi!